Leštění laku auta krok za krokem

Krásný lak dělá krásné auto, o tom není sporu. Jenže nic není zadarmo a chcete-li se chlubit nablýskanou kapotou s oslnivým leskem, musíte pro to také něco udělat. A jak tedy na to? 


Ochranné fólie na karoserii auta – dokáže tato fólie opravu lak ochránit?

(*JEDNÁ SE O ČISTĚ INFORMATIVNÍ ČLÁNEK, DANOU SLUŽBU NENABÍZÍME!).

 Ochrana laku karoserie je u motoristů žhavé a stále aktuální téma. Kdo by nechtěl mít lak stále jako nový, bez nehezkých šmouh a škrábanců. Stačí ale pár ujetých kilometrů, někdy ba i metrů a lak dostává řádně na frak. Autoservisy, lakovny a výrobci doplňků pro motoristy se ovšem snaží jít s dobou a nabídnout řidičům stále lepší a lepší prvky pro ochranu laku karosérií. Jedním z nich jsou i ochranné fólie. Co ale tahle vymoženost obnáší a jaký stupeň ochrany vlastně nabízí?


5 účinných tipů na ochranu autolaku

Ten, kdo by vymyslel efektivní, stoprocentní a zaručenou ochranu autolaku před poškozením při běžném provozu, by byl milionář. Patrně žádná část automobilu netrpí tolik jako právě autolak, není tolik vystavená vnějším vlivům, a přitom má tak zásadní podíl na celkovém vzhledu auta a koneckonců i na jeho hodnotě. Pochopitelně máme ale v rukávu pár tipů, jak autolaku ulevit a prodloužit jeho životnost a svěží vzhled.


Jak se opravuje karoserie poškozená kroupami

Oprava karosérií, poškozených krupobitím, nepatří k nejjednodušším. Poškození bývá většinou rozsáhlé a hodně deformací (v tomto případě důlků a prohlubní) na malé ploše klade hodně velké nároky na zručnost opraváře a jeho technologické vybavení. Pojďme se tedy podívat eliminaci škod způsobených na karoserii kroupami více na zoubek.


Lakování celého auta – jaké je cena a jak dlouho to bude trvat?

Ať už se rozhodnete pro přelakování celého auta z jakéhokoliv důvodu, zřejmě vás budou nejvíce zajímat tři věci. Jaký bude výsledek, jak dlouho to bude trvat a kolik to bude stát. Poměrně jasné a jednoduché otázky, s odpověďmi je to už horší. Podívejme se tedy této problematice trochu více na zoubek.


Kosmetický autoservis, aneb jaké služby nabízíme

Auta už zdaleka nejsou jen tuctové spotřební zboží nebo výrobní prostředky. Pro spoustu lidí jsou koníčkem a takřka členem rodiny, ke kterému je možno si vypěstovat překvapivě silný citový vztah. Není tedy divu, že pro takového miláčka chcete to nejlepší a čas od času mu dopřát něco speciálního. A právě pro tyto případy je tu kosmetický autoservis United-C, jeho nadstandardní služby, odborníci na svém místě a skvělé ceny. Ale nepředbíhejme…


Renovace kůže interiéru auta, ano i to je možné!

Kožené sedačky a prvky interiéru vůbec jsou stále žádanou a oblíbenou variantou a volbou při koupi nových vozů. Poskytují řadu výhod – jsou komfortní, pohodlné a autu dodávají patřičný punc luxusu. Mnozí z nás mají ale ke kožené variantě výbavy nedůvěru. Je pravda, že kůže je v některých případech více náchylná na poškození a opotřebení než běžné textilie a čalounění. To především následkem přirozeného stárnutí a menší odolnosti vůči slunečnímu záření.


Parní čištění aut – o co se jedná a jaká je jeho účinnost

Každý motorista má, nebo by alespoň měl mít zájem o to, aby jeho vozidlo bylo stále jako ze škatulky, čisté a voňavé. A to alespoň zevnitř – interiér automobilu je přeci jen více chráněn před povětrnostními vlivy a ostatními účastníky silničního provozu. Ne tak ale před spolucestujícími, převáženými domácími mazlíčky, jídlem nebo třeba cigaretami. Proto čas od času potřebujeme sedačky a přilehlé prostory pořádně vygruntovat. A slyšeli jste už o parním čistění aut.


Víme, jak se zbavit zápachu v autě!

Natlučený nárazník, poškrábané disky, politá sedačka…to jsou věci, kterými se dnes a denně zabývá kdejaký servis a lakovna. Jedná se o vady zjevné, které kazí vzhled vozidla, snižují jeho komfort a v neposlední řadě také cenu. Kdy jste ale naposledy řešili nepříjemný zápach v interiéru vašeho auta? A nemáme namysli jen překrytí zápachu vůní do auta, ale opravdu odborný a dlouhodobý zásah.


Jak se v United-C zbavujeme škrábanců na alu kolech

Renovace ALU kol je často opomíjený, ale velice zásadní prvek, který až překvapivě zásadně ovlivňuje vzhled každého auta. Jedná se totiž z pohledu poškození o velice rizikový komponent, ne-li nejrizikovější. I běžná, sebeopatrnější jízda na nich zanechává nežádoucí, leč nevyhnutelné stopy – nemluvě o nehodách, oděrkách o obrubníky, odlétající štěrk nebo i prosté působení povětrnostních vlivů, jako je sluneční záření, déšť a sníh. Není proto divu, že v United-C máme řadu šikovných pracovníků, kteří si dokáží úspěšně poradit i s těmi nejzáludnějšími škrábanci a poškozeními.


Back to top