Profesionální opravy promáčklin karoserie v United-C

opravy promáčklin

Profesionální oprava promáčklin karoserie v United-C znamená opravu rychlou, šetrnou, levnou a samozřejmě vysoce kvalitní. Ať už se jedná o následek dopravní nehody, krupobití nebo neopatrného parkování, v celé řadě případů jsme schopni napravit veškeré škody zcela bez následků a především bez jakéhokoliv záznamu o lakování karoserie.


Lakování jednotlivých plastových dílů v United-C

Lakování jednotlivých plastových dílů

Lakování kovových dílů a součástí karoserie je poměrně známý, rozšířený a stále hojně využívaný proces. Přece jen je v mnoha případech jednodušší a hlavně levnější poškozený díl opravit a přelakovat, než kompletně vyměnit. Totéž platí samozřejmě i o plastových dílech. Jejich lakování má ale svoje specifika a kritická místa, na které je třeba dát pozor a připravit se na ně. 


Obnovení plastů interiérů v United-C

obnovení plastů

Plasty mají v interiérech automobilů zcela zaslouženě svoje místo. Mají skvělé vlastnosti – jsou lehké, variabilita jejich zpracování do tvarů a barev je téměř neomezená a kombinace jejich pružnosti a pevnosti je nenahraditelná.

A v neposlední řadě, nově namontovaný plastový díl je také velice pěkný na pohled. Problém tak nastává až v čase, kdy každý plastový díl postupně degraduje, ztrácí lesk a barvu. To se děje díky přirozenému stárnutí všech plastů, urychleném působením vnějších vlivů. I když jsou interiérové plasty na první pohled dobře chráněné, sluneční světlo, prach, střídání teplot i ne zcela vhodné čisticí prostředky udělají své. Jak si tedy poradit s obnovou plastů?


Opravy škrábanců plastových dílů

Oprava škrábanců

Opravy škrábanců automobilů jsou obvykle vztahovány na plechové díly karoserie, dveře, nárazníky a podobně. Tak trochu neprávem jsou oproti tomu opomíjeny poškrábané plastové komponenty. Ty jsou přitom stále více a hojněji zastoupeny ve všech „vrstvách“ automobilu, jelikož si svými vlastnostmi nezadají s těmi ocelovými, ba mnohdy je i předčí v dostupnosti, odolnosti a ceně. Nicméně stejně jako se liší jejich vlastnosti a chování, lišit by se měla i oprava jejich poškození a škrábanců.


Připravte své auto na léto, aneb profesionální odstranění škrábanců od United-C

Jaro je v plném rozpuku a léto se kvapem blíží, což pro motoristu znamená jediné. Z hlediska vyjížděk se pro mnohé jedná o nejkrásnější období a spousta řidičů si ho chce plně užít. A to nejlépe v krásném autě, bez ošklivých škrábanců a jiných kosmetických vad. Jenže jak na to, když karoserie vašeho miláčka je po zimě samý šrám, rýha, nebo dokonce pozorujete počínající korozi?


Opravy škrábanců alu disků v United-C

Šofér, který chce mít krásné, čisté a vyšperkované auto, by neměl zapomínat ani na disky. Ač se to nezdá, právě vzhled kol dotváří celkový dojem z celého vozidla a může ho razantně vylepšit, ale stejně tak i úplně potopit. Proč jim tedy nedopřát očistnou a omlazovací kůru v podobě kompletní renovace a odstranění všech nepěkných škrábanců a důlků?


Jak probíhá předprodejní příprava vozu v United-C

Jestliže se chystáte prodat svůj vůz, zkuste popřemýšlet nad jeho předprodejní přípravou. Jak víme, první dojem dělá hodně a i sebevýkonnější a spolehlivé auto ztrácí na ceně, má-li na sobě byť funkčně nedůležité kosmetické vady. Nehledě na to, že potenciálního kupce může kdejaký škrábanec, promáčklina nebo rýha zcela odradit. Což je ale škoda, vzhledem k tomu jak málo stačí k napravení této situace. A navíc, každý správný motorista-srdcař nám dá jistě zapravdu v tom, že zbavit se ojetého auta jen tak, je vůči němu jakýmsi způsobem nedůstojné a necitlivé.


Antivirové a antibakteriální čištění interiérů automobilů

Drtivá většina řidičů řeší čistotu svého automobilu tím, že čas od času zajede na myčku, vysaje sedačky, vyklepe koberečky a palubovou desku přeleští čisticí utěrkou. Jistě, i taková aktivita se počítá a v autě se pak hnedka lépe jede. Problém je ale v tom, že takovéto čistění je velice povrchní a z hlediska výsledného efektu víceméně neúčinné. A v dnešním článku se zaměříme právě na čištění interiéru vozidla.


V United-C víme jak připravit auto na prodej

Ať už je pro vás auto další člen rodiny, nebo jen položka v seznamu movitého majetku a víceméně spotřební zboží, k jeho prodeji by měl každý přistupovat svědomitě a zodpovědně. Co na tom, že má nejlepší léta za sebou, počty kilometrů dosahují závratných výšin a pro oko už to taky není žádná paráda. Každé zboží má svého kupce a svoji cenu. A my vám můžeme pomoci udělat tuto cenu co nejvyšší, ale v každém případě férovou a zaslouženou.

Udělejte dobrý dojem

Není tajemstvím, že dobrá předprodejní příprava může vyšroubovat cenu kdejaké ojetiny až o desítky procent. A jak na to? Jako vždy a všude, není nad to udělat dobrý první dojem. Pokud výhledovému majiteli předvedete ušmudlané vozítko se škrábanci, kam oko dohlédne, těžko budete [...]


Připravte své auto na léto, aneb profesionální leštění karoserie od United-C

Všude se většinou mluví o kontrole a servisu aut před zimou, ale stejně tak důležitá je důkladnější péče na začátku jarní sezóny. Řeč teď není o pravidelném přezouvání pneumatik, ale spíše o kosmetických vadách, které chtě nechtě každá zima zanechá. A nemluvíme jen o likvidačních účincích posypových solí, ale i o všudypřítomném štěrku a písku, nebo jen o prachobyčejném poklesu teplot, sněhu a dešti. To vše zanechá nepěkné stopy a ruku na srdce, v zimě člověk na auto myčkách nestráví tolik času jako v teplejších měsících. Pojďme se tedy podívat, co pro svého mazlíka můžeme takhle z jara udělat.

Beze šmouh a koroze

Jak asi všichni víme, ani ten nejlepší program na myčce nedá karoserii tak úplně do pořádku. Ba naopak, [...]


Back to top