Víme, jak se zbavit zápachu v autě!

Natlučený nárazník, poškrábané disky, politá sedačka…to jsou věci, kterými se dnes a denně zabývá kdejaký servis a lakovna. Jedná se o vady zjevné, které kazí vzhled vozidla, snižují jeho komfort a v neposlední řadě také cenu. Kdy jste ale naposledy řešili nepříjemný zápach v interiéru vašeho auta? A nemáme namysli jen překrytí zápachu vůní do auta, ale opravdu odborný a dlouhodobý zásah.

Pouhé čištění nestačí

Automobil, stejně jako kterékoliv jiné spotřební zboží, časem ztrácí punc novosti a zkrátka se opotřebovává. Domácí mazlíčci, spolucestující (obzvlášť děti), nákupy, jídlo, pití, cigarety…to vše zanechává v interiéru nepříjemné pachové stopy. Průvodním jevem je potom usazování [...]


Jak se v United-C zbavujeme škrábanců na alu kolech

Renovace ALU kol je často opomíjený, ale velice zásadní prvek, který až překvapivě zásadně ovlivňuje vzhled každého auta. Jedná se totiž z pohledu poškození o velice rizikový komponent, ne-li nejrizikovější. I běžná, sebeopatrnější jízda na nich zanechává nežádoucí, leč nevyhnutelné stopy – nemluvě o nehodách, oděrkách o obrubníky, odlétající štěrk nebo i prosté působení povětrnostních vlivů, jako je sluneční záření, déšť a sníh. Není proto divu, že v United-C máme řadu šikovných pracovníků, kteří si dokáží úspěšně poradit i s těmi nejzáludnějšími škrábanci a poškozeními.

Praxe a znalosti

Tyto druhy oprav jsou u nás na denním pořádku už řadu let. Mnohaleté zkušenosti a používání těch nejkvalitnějších přípravků a osvědčených postupů nás právem řadí mezi špičku. Od drobných škrábanců po opravy složitější, kde dochází i [...]


Jak probíhá oprava promáčklin na autě v United-C

Oprava promáčklin patří k nejčastějším požadavků ze strany zákazníků. Proto se profesionální autolakovna United-C specializuje kromě jiného i na nápravu škod po nehodách všeho druhu. Jsme schopni opravit všechny druhy karoserií a kapot, včetně nárazníků, dveří a střech. To vše s komplexním servisem od A do Z, v rekordních časech a cenách.

Jaký je postup?

V prvé řadě naši pracovníci důkladně prohlédnou část určenou k opravě, zvolí nejvhodnější postup a na základě toho sdělí velice přesný odhad času a nákladů na opravu. Po domluvení termínu opravy následuje samotná práce. Je-li to nutné, jsou v prvním kroku demontovány veškeré komponenty, které by mohli komplikovat opravu, nebo při ní přijít k úhoně.

Další postup závisí na místě a rozsahu poškození. Promáčklé nárazníky dáváme do původního stavu pomocí PVC svářeček, lepidel, tmelů [...]


10 tipů, jak předejít škrábancům na auto laku

Kdo své auto opravdu miluje, těžko snáší každý nový škrábanec a ťuknutí na miláčkově laku. K nim ale často přijdete jako slepý k houslím a každá rada, jak se těmto nehodám bránit, má cenu zlata. Přinášíme tedy alespoň deset tipů, jak škrábancům na auto laku alespoň trochu předejít.

1.      Kde nic není….

Jediná a stoprocentně funkční rada je, nemít auto. A když už ho máte, nejezděte s ním a nikoho k němu nepouštějte…účinné, ale bohužel poněkud nepraktické.

2.      Vosk

Pravidelná péče o karoserii kvalitním voskem vás sice před škrábanci nijak závratně neochrání, ale dáte laku alespoň základní ochranu a různé nečistoty si [...]


Postup voskování auta

Voskování auta má svoje důvody a také pravidla, která je radno pro dosažení toho nejlepšího výsledku dodržovat. Kromě toho, že rapidně zlepší vzhled karoserie, má také funkci ochrannou, neboť na dobře navoskované auto mnohem hůře ulpívá prach a jiné nečistoty. Při použití vosku s odpuzovačem vody také poznáte  vizuální rozdíl po dešti.


Jaký je postup lakování auta v United-C

Autolakovna United-C nabízí širokou škálu služeb pro vás i vaše čtyřkolové miláčky. A to služeb nadmíru kvalitních a levných. Dnes se zaměříme na jednu z mnoha – lakování aut. Lapidárně řečeno, při této proceduře naneseme na vámi požadovanou část vozu zcela nový, krásný lak. Jakkoliv to zní jednoduše, celý proces se skládá z několika dílčích postupů a úkonů.


Jak vyleštit auto

Pořádně nablýskaná kára vypadá skvěle, skvěle se v ní jezdí a také se skvěle prodává. Bohužel ani dokonalý lesk kapoty a nárazníků se neudělá jen tak sám od sebe. Jak tedy na to, aby váš bourák vypadal jako by právě vyjel z bran automobilky?


Jak správně rozleštit lak auta

Péče o automobil není z hlediska času a šikovnosti žádná legrace. Starání se o karoserii a lakované komponenty obzvlášť. I tady ale platí, že dělají-li se věci pořádně a pečlivě, výsledek se dostaví, chce jen vědět, jak na to. Jak tedy správně rozleštit lak auta?


Vady laku a zásady správné renovace karoserie

škrábanec na autě

Vady laku jsou jedny z nejpalčivějších, které musí motoristé řešit. Nemají sice vliv na jízdní vlastnosti, jsou však obvykle viditelné na první pohled a při zanedbání se mohou rozrůst do obludných rozměrů. Jak s nimi tedy naložit a jakou cestu renovace karoserie zvolit?


Nakolik je bezpečná renovace alu kol

Nakolik je bezpečná renovace alu kol

Nakolik je bezpečná renovace alu kol

oprava alu disků

Renovace alu kol je často řešeným a diskutovaným problémem. K opotřebení a bohužel také poškozování dochází u kol velice často a v podstatě kdykoliv je auto v pohybu. Pokud tedy zvažujete o renovaci alu kol a zajímají vás možná rizika, podíváme se na ně.


Back to top