Leštění světlometů Praha

Leštění světlometů je zcela běžnou součástí údržby auta. Navíc je to výrazně levnější než jejich kompletní výměna. V kosmetickém autosalonu United-C budete z renovace světlometů nesmírně potěšení. Skla vašeho automobilu budou opět průzračná jako studánky.

Svěřte světlomety svého vozu do rukou profesionálů, kteří mají dlouholeté a bohaté zkušenosti s renovací světlometů a navrácení jejich čirého charakteru. Špína, povětrnostní vlivy, hrubé kartáče v auto myčkách se na nich mohou výrazně podepsat. Proto je pravidelný servis světlometů nedílnou součástí celkové údržby automobilu.

rozleštění světel u auta

Každou takovou automobilovou renovaci vnímáme jako specifickou. Na základě míry poškození nebo zašpinění určíme nástroje a typ suspense, které k navrácení vašich světlometů do původního stavu použijeme.

V dnešní době je běžné, že světlomety se dělají z plastových materiálů. Polykarbonátové kryty s ochrannou UV vrstvou se snáz poškodí. Škrábance na nich tak nejsou ničím neobvyklým. My si s nimi ale poradíme.

Čisté světlomety s dokonalou optikou jsou významným faktorem celkové atraktivity vašeho vozu. Uděláme vše pro to, aby vaše auto nabylo reprezentativního vzezření. Není to ale jen o vzhledu. Podle statistik má velká část vozů staršího data výroby u technické kontroly problém právě s čistotou světlometů. Ty mohou zmatnět, ale dokonce i zežloutnout, což výrazně omezuje proud světla. V tomhle případě už se bavíme dokonce o snížení bezpečnosti vozu. Podcenění tohoto nemalého problému by mohlo mít fatální následky.

leštění světel u auta

Renovace světlometů navíc prodlužuje jejich životnost až o několik let. Kromě toho tak můžete výrazně přispět k navýšení ceny vašeho automobilu. Vyčištěné světlomety jistě udělají na případného zájemce mnohem lepší dojem než zažloutlé a špinavé.

V autoservisu United-C přistupujeme k leštění světlometů a světel s co možná největší zodpovědností. „Očím“ vašeho vozu navrátíme původní podobu. Budou hezky vypadat na pohled, hlavně ale zajistíme bezpečnou jízdu pro vás i další účastníky silničního provozu. Díky dlouholeté praxi víme, že není radno podceňovat zažloutlé či špinavé světlomety.

Více info:

Leštění světlometů se provádí na jakémkoliv povrchu plastu světlometů, s výjimkou těch, které mají vnitřní trhliny (xenonové světla)
Back to top