Oprava interiérových plastů

Opravy auto plastů nejsou obecně ničím snadným. Technologie využívané autoservisem United-C jsou však natolik účinné, že ani s podobnými renovacemi poškozených částí interiéru automobilu nemáme problémy.

Naši kvalifikovaní pracovníci zvládají téměř všechny opravy aut. Náprava zlomených, odštípnutých, spálených nebo poškrábaných plastů do portfolia jejich dovedností patří pochopitelně také. Poškozeným plastům vrátíme za rozumné ceny původní podobu.

Poničená plastová výplň kabiny auta může být důsledkem různých faktorů. Neúměrný tlak vyvinutý na plastové části, nervózní domácí mazlíčci, neposedné děti nebo zbloudilé cigarety. Proto je třeba mít na paměti, že poškození, vzniklá těmito vlivy, dovedeme odstranit. Následně ani nepoznáte, že jsme vůbec něco museli dávat do pořádku.

oprava pvc v autě

Obnovení plastů interiéru se provádí s pomocí speciálního gelu, který po zatuhnutí kopíruje strukturu a texturu okolního plastového povrchu. Praskliny, škrábance a jiné deformace vzniklé poškozením jakékoliv povahy oním rekonstrukčním gelem vyplníme. Povrch je pak vyrovnaný a s přiložením gelové formy se tepelně zpracuje, což vede k reprodukci původní podoby plastu, a to do nejmenšího detailu. Závěrem místo obarvíme dle vzoru ostatních plastů. Nemáte šanci poznat, že vůbec k nějakému poškození došlo.

Každou palubní desku či jinou plastovou část interiéru vnitřní části vozu dáme do pořádku. Ať je plast provrtaný, protržený, rozřezaný, poškrábaný, propálený, flekatý nebo jinak poničený, vrátíme mu původní křivky.

renovace plastů

Nezáleží na tom, zda je vaše auto staré či, nové. Interiér může oplývat plasty těch nejroztodivnějších tvarů a barev. Díky pečlivému servisu United-C, unikátním prostředkům, umožňujícím kopírovat podobu těch nejrůznějších plastů, a vyzkoušeným pracovníkům dokážeme dospět k vaší maximální spokojenosti.

Kabina každého auta si někdy zažije své. Buď kvůli nepříliš ohleduplným cestujícím, nebo nejrůznějším činnostem, jimž poskytuje prostor. Ať už na interiér vašeho auta zaútočila ta nejhorší živelná katastrofa, nezoufejte. V takových případech je tu United-C.

Back to top