Oprava karoserie bez poškození laku Praha

„Zpropadené kroupy,” můžete si zaklít. Promáčknutí vzniklá nepřízní přírody nebo drobnými nehodami už vám ale nemusí dělat starosti. Opravy důlků bez poškození laku jsou jednou z největších specialit kosmetického autoservisu United-C.

Nešetrně parkující vozy, krupobití, fotbalové míče – vyjmenované věci mohou na vašem autě zanechat nepříjemné stopy. Oprava karoserií po působení takových vlivů není snadné řemeslo. S pomocí unikátní technologie PDR zvládneme odstranit taková poškození. Zmíněná technologie dokáže vrátit promáčklé části karoserie původní tvar, aniž by bylo třeba sáhnout po novém laku. Vašemu autu tak zůstane původní tovární lak.
Představte si modelovou situaci: Někdo, či něco poškodí váš vůz. Pochopitelně nechcete, aby váš plechový pomocník zůstal v tomto stavu, a tak začnete prověřovat možné způsoby jeho opravy. Uale vyžaduje zařazení do počítačového výběru barev, což vašemu automobilu dává cejch „poškozený”. Prodejní potenciál tak významně klesá.

To se vám u nás nestane, pokud deformace karoserie nebude tak výrazná. Oprava karoserie bez lakování je naší doménou. Uděláme vše, co nám bohaté zkušenosti dovolí, aby se oprava vašeho vozu obešla bez vedlejších negativních účinků.

Všechny služby, které koketují s určitou dávkou výjimečnosti, mohou však zákazníky také odradit. U nás v United-C ale není výjimečnost ekvivalentem nedostupnosti. Toho se opravdu nebojte. Ceny za námi poskytovaný servis vás příjemně překvapí. Začínáme totiž už na 60 korunách.
Až příště budete vyzvedávat auto z parkoviště a zaskočí vás nepříjemné překvapení v podobě pochroumaných plechů, zachovejte klid a zbytečně se nestresujte. Oprava karoserie není pro nás v United-C žádná věda. Solidnost, zručnost a pracovitost patří mezi naše devizy.

Jsme tu pro vás, abychom vaše auto dali zpět do pucu. Myslete na to, že zdeformované křivky milovaného vozu nemusí vaši kapsu nutně provětrat. Opravy karoserií bez poškození laku nejsou utopií. Něco o tom víme. Zavolejte, nebo raději rovnou přijeďte a my vaše auto prohlédneme. Jsme si jisti, že budete spokojeni. Nemá smysl vyčkávat.

Více info:

Odstranění promáčklin bez lakování se provádí na jakémkoli povrchu karosérie, s výjimkou míst s dvojitým kovem a hranami (horní lemy a dolní prahy, v oblasti zámků (kliky), spodní hrana blatníků, horní část dveří)
Back to top