Odstranění pachů v autě

Příjemná kabina automobilu není jen o nepoškozených plastech, nově vypadajícím čalounění nebo celkově čistém vzezření. Když vám kabina nevoní, ba přímo smrdí, těžko se v ní budete cítit dobře. Čištění interiérů aut zahrnuje i odstranění nepříjemných zápachů z interiéru vozu.

Autoservis United-C má práva na výhradní vlastnictví předních technologických vymožeností, s jejichž pomocí naši pracovníci dosahují fantastických výsledků. Odstraníme vytrvalý zápach z cigaret, rozlitých chemických přípravků a dalších tekutin. Z vašeho vozu dostaneme i pachy zapříčiněné hnilobou ze zapomenutého jídla, plísněmi, houbami, domácímí zvířaty a jiných zdrojů, vyvolávajících dráždivé reflexy.

Přípravky, které naše odborná obsluha používá, si poradí i s bakteriemi a viry, kterých může být v interiéru požehnaně. Díky tomu ochráníme vás, vaše spolujezdce, a především vaše děti před potenciálním vznikem chorob.

Ač se zdá, že čištění interiérů aut patří mezi ty snadnější úkony při údržbě auta, není tomu tak. Motor či karoserie nejsou jedinou částí automobilu, při níž je potřeba zapojení odborníka. Zápach, který se line kabinou, totiž neodstraníte jen vyčištěním mléka zapitého do sedadla, rozsednuté čokolády nebo vyhozením zapomenuté svačiny. Musíte totiž myslet i na to, co nasaje klimatizace. Pravidelné pročišťování ventilační soustavy automobilu je stejně tak podstatné jako servis motoru.

Sledujeme nejnovější trendy a soubor nástrojů, který pro údržbu zahrnující odstraňování zápachu z kabiny využíváme, neustále rozšiřujeme. Pokud si tak budete říkat, že zápach v interiéru vašeho vozu byl vyvolán něčím tak specifickým, že nikdo nemůže v jeho odstranění uspět, rychle takové myšlenky zažeňte.

Věřte nám, že po zkušenostech s předchozími klienty jsme si v oboru čištění interiérů vozů vyzkoušeli zbavování se prakticky všech možných zdrojů zápachu. Byli byste překvapení, následky čeho všeho jsme museli interiér aut našich zákazníků zbavovat. Určitě nezapomínejte na tento aspekt údržby kabiny. Čištění interiéru automobilu není podružnou součástí péče. Přece se chcete v autě cítit dobře.

Více info:

Po aplikaci dezinfekčních prostředků se doporučuje větrat vůz po dobu 6 hodin. Klimatizace v této době by měla být vypnutá
Back to top