Oprava laku nárazníku

 

Oprava nárazníku patří k neodmyslitelným opravám téměř každého vozu, který se zúčastnil menší či větší nehody. Téměř vždy totiž dojde k deformaci nárazníku, ostatně právě z tohoto důvodu tam nárazník je – aby chránil ostatní části vozu a absorboval část energie uvolněnou při nárazu. V United-c však dokážeme menší opravy nárazníku zařídit i na počkání. Je váš nárazník jen lehce promáčklý nebo odřený? Od nás budete odjíždět s opraveným nárazníkem již za hodinu.

 

 

Opravit nárazník na počkání dokážeme v případech, kdy jeho poškození není příliš vážné. Jedná se tedy zejména o malé oděrky, škrábance či deformace. Poškození tohoto typu se samozřejmě můžete pokusit opravit i svépomocí v garáži, chcete-li ale opravdu dobrý a profesionální výsledek, neváhejte se obrátit na profesionály z United-c. Máme dlouhodobé zkušenosti, to nejlepší vybavení, garantujeme perfektní výsledky a zcela jistě vás mile překvapí i naše ceny, a to nejen za opravu nárazníku. V dnešní době se tak již nemusíte stresovat tím, že jsou na vašem nárazníku nějaké oděrky či škrábance. Oprava nárazníku je naše specialita!

 

 

Opravu nárazníku provádíme pomocí lokálního lakování a leštění, v případě hlubších škrábanců pak s pomocí svářecího přístroje na PVC, který v kombinaci s tmelem a lepidlem uvede nárazník do původního tvaru.

Naše metody neznehodnocují cenu vozidla, při jeho případném prodeji tak nebudete muset potenciálnímu kupci vysvětlovat, proč je nárazník odřený, a že cena za váš vůz je příliš vysoká. Naopak, váš vůz se prodá za nejlepší možnou cenu.

Svěřte opravu nárazníku do rukou profesionálů z United-c. Nebudete litovat!

Back to top