Oprava odřeného nárazníku

 

Odřený nárazník? Každodenní problém ve městech. Dlouhé zácpy s neustálým popojížděním, přeplněná parkoviště u obchodních center a úzké uličky přímo vybízejí k nějaké takové nehodě. Naštěstí dnes již oprava odřeného nárazníku neznamená dlouhé hodiny strávené v zaprášené dílně a s nejistým výsledkem.

 

Hotovo bude za pár hodin

 

Nemusíte se bát ani toho, že po odvezení do servisu o své vozidlo na dlouhou dobu přijdete. Oprava odřeného nárazníku se dnes může smrsknout na práci netrvající více než několik desítek minut. I když je odřenina rozsáhlejšího charakteru či spojená s prasklinou, déle jak dva, tři dny čekat nebudete. Což je v porovnání s kvalitou opravy, jaké se vám dostane, zcela zanedbatelný čas. Po převzetí svého vozu totiž ani nepoznáte, že váš nárazník někdy utrpěl nějaký ten škrábanec.

Pokud vám odřeniny nevadí, prosím, můžete s nimi brázdit silnice nadále. Perfektně lesklému nárazníku se to však nevyrovná.

 

Jak oprava probíhá?

 

Možná, že bystě chtěli vědět, čím vším si váš automobil v rámci opravy odřeného nárazníku projde. Nejprve je zapotřebí izolovat si onen odřený kus nárazníku od všech ostatních dílů v jeho blízkosti. Poté, za pomoci svářecího přístroje, dojde k navrácení původního tvaru, je-li to potřeba. Následuje nanášení základové barvy na nárazník a poté, pomocí PC selektoru, zvolíme vhodnou barvu, kterou budeme na povrch nanášet, a to přesně takovou, kterou se chlubí zbytek nárazníku. Na závěr nárazník čeká dokonalé přeleštění.

Oprava odřeného nárazníku tak pro nás neznamená žádný problém. Se zkušenostmi již od roku 1998 si poradíme se vším, například i s opravami po krupobití, odstraněním škrábanců, opravami textilu a mnoho dalšího.

Back to top