Oprava promáčklého nárazníku

 

K promáčknutí vašeho nárazníku může dojít i při něčem tak banálním a samozřejmém, jako je parkování nebo couvání. Stačí chvilička nepozornosti a promáčklina je na světě. Většina automobilů má plastové nárazníky, které jsou sice levné a dobře vypadají, na druhou stranu jsou však poměrně náchylné k promáčknutí. Naštěstí existují postupy, jak opravu promáčklého nárazníku rychle a snadno vyřešit.

 

 

Svépomocí nebo do servisu?

 

V domácích podmínkách nemusí být pro šikovného kutila oprava promáčklého nárazníku neřešitelná, pravdou ale je, že dokonalého výsledku dosáhne velmi těžko. Pokud tak chcete, aby váš promáčklý nárazník vypadal opět jako nový, obraťte se na náš specializovaný autoservis.

 

 

Jak oprava probíhá?

 

Oprava promáčklého nárazníku spočívá v renovaci povrchu za tepla v podobně svářecího přístroje na PVC, který v kombinaci s tmelem a lepidlem uvede nárazník do původního tvaru. Následuje nanášení základové barvy a až poté se přechází ke zvolení přesně takové barvy, aby se od té původní nikterak neodlišovala, přesnému lakování a dokonalému vyleštění nalakovaného nárazníku. Pro lakování v rámci opravy promáčknutého nárazníku používáme profesionální lakovací pistole a další pomůcky a postupy, díky kterým bude váš nárazník vypadat jako nový.

Díky použití profesionálních nástrojů a osvědčených postupů neponese promáčklý nárazník po opravě žádné viditelné stopy poškození. Oprava promáčklého nárazníku je většinou poměrně rychlá a zabere nejvýše pár hodin.

Pokud si tak chcete ušetřit starosti a čas s opravou promáčklého nárazníku ve své garáži svépomocí, svěřte jej do rukou profesionálů.

Máme dlouhodobé zkušenosti, to nejlepší vybavení, garantujeme perfektní výsledky a zcela jistě vás mile překvapí i naše ceny, a to nejen za opravu promáčklého nárazníku.

Back to top