Oprava promáčklin karoserie Praha

 

Vzhledem k tomu, že našim osobním vozům do odolnosti obrněného vozidla leccos chybí, je nutné počítat i s tím, že díky nepřízni počasí, nepozornosti naší nebo ostatních řidičů či drzosti vandalů, může občas dojít k jejich poškození a vzniku nevzhledných promáčknutí. Dobrou zprávou je, že v takových případech není třeba zoufat, neboť jejich následky lze v dnešní době odstranit jednodušeji a lépe, než tomu bývalo v minulosti. Opravu promáčknuté karoserie lze v mnoha případech realizovat i bez nutnosti lakování. V čem tedy takový typ opravy karoserie spočívá?

 

Zázrak jménem PDR

 

 promáčklina

Oprava karoserie bez poškození laku, a tedy i následného přelakování, rozhodně není samoúčelnou propagací nové technologie bez vysoké přidané hodnoty. Každé přelakování, byť i jen kousku karoserie, vede k zařazení do počítačového systému výběru barev a tím i k trvalému označení vašeho vozu jako „poškozeného“. Dopady něčeho takového si mnoho lidí plně uvědomí až ve chvíli, kdy se snaží vůz prodat. Běžné metody narovnávání karoserie však vedou k poškození laku, i když ten původně poškozen vůbec nebyl. Právě v tom tkví síla metody PDR, tuto komplikaci je totiž v mnoha případech schopna eliminovat.

 

Metoda je založená na použití specializovaných nástrojů typu ocelových pák, protisměrných kladiv apod. Díky tomu nedochází k přílišnému namáhání karoserie a již zmíněnému poškození laku.

 

PDR – lepší ve všech směrech

 

 promáčknutá karosérie

Zdá se vám, že vše zní až příliš dobře na to, aby to byla pravda? Máte pocit, že ďábel se někde přece jen ukrývá, např. v podobě příliš vysoké ceny za aplikaci nové, bez nadsázky revoluční, metody? Není tomu tak ani v nejmenším. Metoda PDR je totiž časem prověřená, stále však nepřekonaná, velmi rychlá a také levná. V našem servisu začínají ceny již na pouhých šedesáti korunách.

 

V případě, že problém s promáčklou karoserií máte i vy, neváhejte nás kontaktovat a rádi se s vámi domluvíme na dalším postupu. Pokud není promáčklina příliš velká a není zrovna na některém z několika málo míst, kde ji použít nelze (prahy, blatníky, okolí zámků apod.), není důvod, proč byste nemohli všech jejích výhod využít i vy!

Back to top