Oprava alu disků Praha

Ať budete jezdit sebeopatrněji, poškození alu disků Vašeho vozu se pravděpodobně nikdy nevyhnete. Zvláště na českých silnicích, které jsou hlavně po zimě samá díra, dostávají alu disky opravdu zabrat. Pokud si tak dáváte pozor, abyste ve městě nenajeli na nějaký ten obrubník například při parkování, do nějaké díry na silnici po zimě vlítne téměř každý. Věděli jste ale, že i alu disky se dají poměrně snadno, rychle a levně opravit?

S opravami alu disků máme dlouholeté zkušenosti

United-C se zabýváme opravami alu disků již po mnoho let. Téměř každý den provádíme opravy alu disků, počínaje těmi nejjednoduššími až po ty opravdu složité, kdy je potřeba celý disk pořádně vyrovnat a vyvážit. Díky těmto dlouholetým zkušenostem dokážeme udělat z poničeného či zašlého alu disku, disk jako nový.

Nejčastější příčinou oprav alu disků jsou různé škrábance či rýhy, vzniklé odřením disku například o obrubník nebo o výmol na silnici. Možná Vás ale také překvapí, že alu disky trpí i povětrnostními vlivy – alu disky matnou, mají tendenci blednout a obecně se z nich stávají pouze obyčejná kola, která navíc ztrácí svou ochranu před různými kyselinami, solemi a podobnými látkami, jichž jsou silnice plné.

Oprava alu disků prodlužuje jejich životnost

leštění autolaku

Opravou, či renovací alu disků tak nejenže dosáhnete estetického a nového dojmu z disků Vašeho vozu, ochráníte je ale také před různými nepříznivými chemickými vlivy, meteorologickými podmínkami a dalšími faktory, které jejich životnost přirozeně zkracují.

Objednejte si termín opravy alu disků a budete překvapeni, co naši specialisté z United-C dokáží. Různé škrábance či rýhy rychle rozleštíme a Vaše alu disky opět přelakujeme, takže budou vypadat opět jako nové.

A nebojte se, není to nijak nákladná procedura. Oproti pořizování nových alu disků se jejich oprava či renovace mnohonásobně vyplatí.

Back to top