Opravy interiérů automobilu

Stejně jako je třeba dbát o čistotu a zdraví karoserie nebo správné fungování součástek motoru, nelze zapomínat ani na kabinu automobilu. Jakékoliv opotřebení, poškození či propálení textilu – o vše se v United-C postaráme. Interiér auta by se rozhodně neměl zanedbávat. Jak se jinak chcete v autě cítit dobře.

Ať už v kabině vašeho vozu došlo k jakékoliv pohromě, schopnosti kvalifikovaných pracovníků našeho servisu neznají mezí, a proto se na nás obraťte. Odstraníme škrábance, polámané nebo proděravělé či rozřezané plasty. Zoufat si nemusí ani ti, kteří si ve chvíli nepozornosti popálili povrch přístrojové desky nebo čalounění sedadel. Prostředky, které používáme, jsou účinné. Navíc vám šetříme peníze, jelikož pracujeme jen s těmi částmi, které jsou poškozené.

Dokážeme přesně vystihnout odstín barvy jednotlivých interiérových prvků, jejich podobu a tvar. Jsme schopní opravovat plastové, kožené, koženkové, semišové nebo vinylové povrchy. Naše unikátní nástroje dohromady se speciálními polymery vytváří efektivní kombinaci pro snadnou a rychlou opravu.

Chcete si znovu připadat jako v novém? Zabýváme se totiž také restaurováním těch částí interiéru, na nichž se podepsal čas a opotřebení. I přes starší datum v „rodném listu” umíme vašemu vozu vrátit původní lesk.

Pracovníci našeho autoservisu dají do pořádku kdejakou pohmožděninu, prasklinu na koženém čalounění nebo oděrku. Když si vezmeme kabinu vašeho vozu do parády, budete mít problém ji vůbec poznat.

Nejméně trvanlivou součástí interiéru jsou pochopitelně sedadla. Od stálého „zápřahu” si neodpočinou, opotřebení je tak stihne dříve než cokoliv jiného v kabině. Nepřistupujte ale na příliš drastická opatření. Nejsou totiž třeba. Stará auto sedadla není třeba měnit, protože v United-C jim dáme původní podobu. Cena opravy záleží na rozsahu poškození, obavy ale nemějte. Poskytujeme kvalitní servis za rozumné ceny.

Tak co myslíte? Svěřte auto našim zkušeným pracovníkům a nebudete litovat. Není radno podceňovat péči o interiéry aut. Starostlivost je samozřejmě na místě. Jakákoliv poškození v kabině není problém odstranit. U nás určitě ne.

Více info:

Průměr propáleníny nesmí být více než 0,5-1 cm
Back to top