Renovace autoveteránů

Historická vozidla okouzlila mnoho lidí. Rádi se jimi pyšní na různých srazech veteránů. Aby však hezky vypadala potřebují pravidelnou údržbu. Naštěstí mnoho firem dnes provádí renovace historických aut. Jedná se především o lakování, vyklepání plechu a opravy interiéru. Specializované firmy rovněž vyhotoví díly podle původní dokumentace nebo popisu zákazníka. Tak Vašemu veteránu zůstane zachován originální vzhled.

Prováděné služby při renovaci
K nejčastějším vadám nejen historických vozidel patří poškrábání laku. Zde Vám zkušení specialisté odstraní tuto vadu za pomocí lokálního lakování. To bez problémů zbaví automobilu různých odřených míst nebo odštípnutého laku tak dokonale, že nepůjde poznat, co na tomto místě bylo nějaké poškození. Lakovna využívá ke své práci výlučně účinné, šetrné prostředky určené speciálně pro lokální lakování. Aby se Vaše auto znovu blýskalo, Vám pracovníci servisu naleští již omšelý lak. Odstranit skvrny vzniklé působením chemických látek nebo špatným lakováním není také žádný problém. Promáčknutý plech patři mezi nejčastější poškození karosérie. Dochází k němu běžně u drobných nehod nebo může být poškozen povětrnostními vlivy třeba krupobitím. Promáčknutí plechu jde snadno napravit pomocí PDR technologie, která dokáže vrátit poškozenému místu dřívější tvar při zachování jeho původního laku. Pokud dojde k většímu poškození karosérie, také nemusíte zoufat. V servisu Vám opraví poškozený díl nebo jej vymění za nový. tato metoda je však časové náročná a ne vždy se podaří sladit barvu se zbytkem vozidla. Proto také zde se využívá PDR způsob. Tato vakuová oprava karosérie vytahuje prolákliny přísavkami, které se po narovnání doklepávají kladívky. Výhodou zde je hlavně rychlost, která činí 1 – 3 dny na rozdíl od klasické metody trvající týden a více. Světlomety a skla se nezřídka při jízdě zašpiní a taková jsou rizikem pro bezpečnou jízdu. Vždyť se na nich dobře usazuje špína, jsou vystaveny povětrnostním vlivům nebo je můžou poškrábat nevhodné kartáče. V současnosti se u světlometů často setkáváme s polykarbonátovými kryty s ochrannou UV vrstvou, které jsou náchylné k poškozením. Obvyklé jsou u nich především škrábance. Mnohdy i po jejich důkladném mytí postrádají svůj původní lest. Leštění světlometů patří k základním službám. Znečištění interiéru bývá rovněž častým problémem. United – C Vám vyčistí vnitřek automobilu od různých nečistot včetně silných zápachů. Použitím předních technologií a odborného vybavení bude tak vozidlu vrácen původní lesk a svěžest. Především u veteránů dochází k poškození kůže, která je citlivá na teplotní změny a sluneční svit, a proto se časem opotřebuje. Vhodnou opravou budete mít znovu luxusní kožené sedačky. Poškozená oblast se narovná, vyplní speciálním lepidlem a je následně překryta materiálem, který se nejvíc podobá původnímu vzoru. Takto vůbec nepoznáte nějakou změnu.

Opravy historických aut v autolakovně United-C v Praze
Věnujeme se renovacím historických aut a motocyklů v Praze. Najdete nás na Podbabské ulici 81/17.Kontaktujte nás na číslo 775 155 558, nebo na mailové spojení united-c@seznam.cz.

Přestože služby naše autolakovny patří k špičce ve svém oboru, patří stále k nejlevnějším v Praze a okolí. Využíváme kvalitní a rychlé metody opravy. Věříme že naši stálí zákazníci uvítají rovněž bonusové služby.

Back to top