Renovace kůže auta v Praze

Líbí se vám kožené sedačky, ale děsí vás jejich kratší životnost či rychlost opotřebení? Tak se uvolněte. My se o opravu kožené sedačky postaráme. Budete se divit, co dovedeme, a to už za bezkonkurenční cenu 399 korun.

Kožené čalounění je citlivé na stárnutí. Nepříznivé podmínky se na jeho stavu rychle projeví. Reaguje totiž na teplotní změny, sluneční svit. Neprospívá mu pochopitelně ani ošoupání, které často vede k tomu, že kožené sedačky mají své potahy místy potrhané. Kožený materiál je přitom obtížné nahradit jakoukoliv syntetickou náhražkou. Ta navíc méně vydrží a na dotyk není nic moc.

Z vašeho auta ale můžeme opět udělat krasavce se vším všudy. Odstraníme díry nejrůznějšího původu, řezy či opotřebení. Uděláme vše proto, aby kabina vašeho vozu měla opět luxusní kožené sedačky.

Poškozenou oblast narovnáme, následně ji vyplníme speciálním lepidlem, které překryjeme vzorkem se strukturou vystihující originální stav opravovaného místa. Pokračujeme nanášením speciálních komponentů za účelem vytvoření filmu, jenž se vystaví tepelnému zpracování. Ve finální fázi vyhladíme přechod sousedících struktur. Opravované místo dle potřeby samozřejmě opatříme odpovídající barvou.

Kožené sedačky nejsou kvůli své údržbě takovým strašákem, jak jste si mohli myslet. Pokud jejich údržbu má na starosti ruka odborníka, obavy nejsou na místě. Opět vás budeme odrazovat od domácí údržby. Každý kožený povrch je unikátní a před opravou je třeba ho pečlivě prozkoumat a zjistit, jakým způsobem k jeho renovaci přistoupit.

Neriskujte při opravě svého koženého interiéru. Unikátní technologie a zkušení pracovníci jsou tím, co vám zaručí, že o kožené sedačky vašeho vozu bude dobře postaráno. Díky mnohaletým zkušenostem jsme si ověřili, že zákazníci jsou s našimi službami spokojení. Spokojený klient je pro autoservis United-C hlavním cílem. Renovace kůže nám zkrátka jde. Opotřebované či poškozené kůži jsme schopní vrátit původní podobu. Nezkoušejte nic opravovat podomácku, lepší bude nám vůz svěřit. Jinak byste mohli litovat. Vsaďte raději na jistotu v United-C. Litovat pak jistojistě nebudete.

Více info:

Renovace kůže nebo umělé kůže se provádí v těchto případech: pořezaná kůže, opotřebení nebo praskliny s výjimkou švů, délka řezu nesmí být více než 5 cm
Back to top