Rozleštění světlometů

Světlomety jsou „oči“ vašeho vozu. Stejně jako v případě ostatních částí vašeho automobilu, i světlomety podléhají zubu času a dříve či později se v jejich polykarbonátových krytech mohou vlivem povětrnostních podmínek, nečistot nebo třeba častým mytím vozu v myčkách vytvořit procesy, které jejich funkčnost významně omezují.

 

Neohrožujte sebe ani ostatní motoristy

auto

Světlomety totiž mohou v průběhu času začít matnout, případně dokonce žloutnout, čímž se výrazně snižuje jejich funkce, a tedy celková bezpečnost posádky vozu. Nejenže za tmy hůře uvidíte, budete ale také hůře viděni ostatními účastníky silničního provozu. Tento fakt bývá dokonce velmi častým problémem při kontrolách ve stanicích technické kontroly.

Čisté světlomety hrají důležitou roli nejen při bezpečném provozu automobilu, ale i při jeho celkovém vzhledu. Zažloutlé či matné světlomety rozhodně na půvabu vašemu plechovému miláčkovi nepřidají a zejména u starších vozů se tedy často řeší otázka, zda světlomety vyměnit za nové, nebo se je pokusit nějak renovovat.

 

Leštění světlometů provádíme každý den

V dnešní době je naštěstí odpověď velice snadná – renovace ve formě leštění světlometů u kosmetického autoservisu United-C. V závislosti na míře poškození či zašpinění určíme vhodný postup, který zajistí navrácení světlometů do původního stavu.

Ať se jedná o mírné zašpinění, větší zažloutnutí nebo třeba hluboké rýhy, díky dlouholetým zkušenostem a těm nejmodernějším postupům si dokážeme poradit téměř se vším. Jistě vás mile překvapí, že ceny za leštění světlometů jsou oproti pořizování nových velice nízké.

Rezervujte si termín online u našich profesionálů z United-C. Vaše světlomety budou opět jako nové!

Back to top