Ruční mytí aut Praha

Když auto není řádně umyté, nesejde na tom, jak drahé nebo hezké bylo. V nánosech bláta, prachu a dalších nečistot se ztratí sebevětší krasavec. Proto je třeba na čistotu vozu řádně dbát. Nejde ale jen o estetický dojem – špína škodí laku i karoserii. Naše ruční mytí aut je šetrné, účinné, trvanlivé a ekologické. Už za bezkonkurenčních 249 korun dostane váš automobil u nás v United-C nádech novoty.

K mytí aut přistupujeme s vysokou zodpovědností. Jak známo, ruční mytí aut je mnohem důkladnější a ohleduplnější. Váš vůz pochopitelně vyčistíme zvenčí, ale nevynecháme ani interiér. Pečlivé mycí proceduře neujdou prostory pod kapotou a karosérií.

V našem autosalonu využíváme průlomové kontaktní i bezkontaktní mycí technologie. Naše metody zaručují, že se dostaneme i na ta nejhůře dostupná místa, kde jsme následně schopní odstranit většinu nečistot.

Nejsme žádní nováčci a víme přesně, jak máme k péči zahrnující precizní mytí aut přistupovat. Nadto, chemické prostředky, s jejichž pomocí automobily šlechtíme, přispívají i k životnosti laku vašeho vozu. Kromě toho jsou také maximálně ohleduplné k životnímu prostředí.

Kromě našich unikátních mycích prostředků používáme i specifické nástroje, které zajistí bezpečné odstranění nečistot i na těch nejcitlivějších částech. Podstatou každé dobré práce je praktická zkušenost a nezbytná odbornost. Víme tak, že není možné používat jeden univerzální mycí saponát na kovové, plastové a látkové materiály. Na závěr celé procedury vaše auto vysušíme s pomocí našich speciálních vysavačů a fénů.

Na cestě domů se budete cítit jako v novém. Dáváme si záležet a je naším cílem, aby vaše auto bylo zdravé, zářilo čistotou a svěže vonělo. Žádné nešetrné a brutální kartáče nebo agresivní chemické prostředky, které jsou vlastní automatickým myčkám. Šetrná péče, ohleduplnost, hlavně však trpělivý a zasvěcený přístup. Takoví jsme my v United-C.

Back to top