Lakování ALU disků

ALU disky jsou dnes jasnou volbou, pokud chcete mít automobil, který bude na první pohled vypadat dokonale. Aby to bylo zaručeno, je třeba, aby byly hliníkové disky v dokonalém stavu. Pokud jste je vlivem neopatrné jízdy odřeli, nebo jinak poškodili, nezoufejte. Kromě bohatých služeb v oblasti jejich renovací a oprav nabízíme i jednu z dalších nezbytných služeb, kterou je lakování ALU disků. Tato služba obsahuje vše, co je s dokonalým nanesením finálního laku spojeno a bez čeho se neobejdete, pokud čekáte dokonalý a profesionální výsledek.

Odstranění původního laku je základ

Pokud má být lakování ALU disků správné, a to s ohledem na nezbytné postupy, které se podepíšou i na dokonalosti výsledku, nesmíme opomíjet to, že se lakování hliníkových disků neobejde bez částečného odstranění původního laku. Toho si jsme vědomi, a proto ho také realizujeme. Využíváme moderních postupů a technologií, díky čemuž je lak odstraněný nejenom efektivně, ale také velmi šetrně k samotnému kolu. A to tak, aby nedošlo k porušení nebo narušení samotného materiálu, ze kterého je vyrobeno.

Oprava případných nedokonalostí

Výsledný lak nebude nikdy dokonalý, pokud i přes něj budou vidět předchozí problémy. A to různé škrábance a jiné defekty. Jelikož chceme, aby lakování ALU disků bylo vždy spojeno s dokonalými výsledky, neopomíjíme ani opravu případných nedokonalostí a problémů. Máme na mysli různá poškození, jako jsou třeba škrábance. Ty šetrně zbrousíme a použijeme tmel či jiné vhodné potřeby, díky kterým disk před lakováním uvedeme do prvotřídního stavu, bez známek poškození.

Lakování ALU disků s důrazem na prvotřídní výsledek

Už výše zmíněné postupy a nezbytnosti jasně ukazují, aby lakování ALU disků přineslo vždy ten nejlepší výsledek. Toho docílíme i správně volenými postupy, které ho v kombinaci s našimi zkušenostmi a správnou technikou zajistí. I proto vaše kolo lakujeme v několika fázích, během kterých nezapomínáme na přípravu a čištění, stejně jako na nanesení nezbytné základové barvy.

Teprve poté pokračujeme dále, a to až k finální vrstvě laku. Díky správným postupům, kvalitním nástrojům i špičkovým barvám dokážeme zajistit, že výsledný lak bude naprosto dokonalý a vaše hliníkové kolo bude vypadat jako nové.

 

Využijte našich služeb i vy

Je jedno, zda potřebujete svá ALU kola jenom přelakovat a nabídnout jim opět dokonalý vzhled, nebo je vaším cílem jejich celková renovace a oprava, kdy se lakování stane finálním krokem, kterým je zajištěna dokonalost výsledku. Vždy jednáme s ohledem na nezbytné postupy, kdy využíváme té nejlepší techniky, přičemž dále zúročujeme i naše bohaté zkušenosti. Proto se na nás neváhejte obrátit, díky čemuž sami zjistíte, že jenom lakování od skutečného profesionála dokáže přinést ten nejlepší možný výsledek.

Back to top