Odstranění škrábanců na karoserii

 

K poškrábání karoserie vašeho vozu může dojít velmi snadno a pro každého motoristu je to velmi nepříjemné. Škrábance na karoserii mohou vzniknout jak mechanickým poškozením, tak např. ale i přirozenou cestou díky stáří laku, který vlivem času praská. Ať tak či onak, v United-c vám dokážeme odstranit škrábance na karoserii velice rychle a kvalitně, a navíc za velmi přijatelné ceny.

 

 

Jak dlouho to potrvá?

 

Velmi záleží na míře poškození. Obecně lze škrábance na karoserii rozdělit do tří kategorií: 1) Škrábance, které jsou pouze povrchové, bez poškození barevné vrstvy a základové barvy. 2) Škrábance, jež poškodily barevnou vrstvu. S takovýmto poškozením je vhodné využít lokálního lakování opravy. 3) Hluboké škrábance. Při takovém poškození je zapotřebí nejprve vyrovnat deformaci do rovné plochy a poté opravovat poškození. V prvních dvou případech je oprava poškrábaného nárazníku otázkou maximálně několika hodin, v tom posledním se může protáhnout až na tři dny.

 

 

Jak oprava probíhá?

 

Pokud jsou škrábance na karoserii opravdu velmi hluboké, je potřeba ji nejprve vyrovnat pomocí svářecího přístroje na PVC, který v kombinaci s tmelem a lepidlem uvede karoserii do původního tvaru. Následuje nanášení základové barvy a až poté se, pomocí PC selektoru, přechází ke zvolení přesně takové barvy, aby se od té původní nikterak neodlišovala. Následuje přesné lakování a dokonalé vyleštění nalakované části karoserie. Pro lakování v rámci odstranění škrábanců na karoserii používáme profesionální lakovací pistole a další pomůcky a postupy, díky kterým bude vaše karoserie vypadat opět jako nová.

Máme dlouhodobé zkušenosti, to nejlepší vybavení, garantujeme perfektní výsledky a zcela jistě vás mile překvapí i naše ceny, a to nejen za odstranění škrábanců na karoserii.

Back to top