Oprava poškrábaného nárazníku

K poškrábání nárazníku vašeho vozu může dojít velmi snadno a nemusí to být jen díky tomu, že se s vozem o něco otřete nebo jiným mechanickým způsobem. Nárazník se totiž může poškrábat i sám o sobě, a to jednoduše vinou jeho stáří, kdy lak nárazníku popraská. Tyto škrábance jsou tak zcela přirozené a zejména u starších vozů naprosto běžné. Naštěstí existují postupy, jak opravu poškrábaného nárazníku rychle a snadno vyřešit.

 

 

Svépomocí nebo k profesionálům?

 

V domácích podmínkách nemusí být pro šikovného kutila oprava poškrábaného nárazníku neřešitelná, pravdou ale je, že dokonalého výsledku dosáhne velmi těžko. V závislosti na tom, o jak hluboké a rozsáhlé poškrábání se jedná, pak takováto oprava ani nemusí být možná. Pokud si tak chcete ušetřit starosti a čas a kochat se skvělým výsledkem, obraťte se na náš specializovaný autoservis.

 

 

Jak oprava probíhá?

 

Oprava poškrábaného nárazníku se odvíjí od míry poškození. Obecně lze škrábance rozdělit do tří kategorií, přičemž některé jsou povrchové, jiné již poškodily barevnou vrstvu a ostatní jsou již tak hluboké, že je potřeba je nejprve vyrovnat do rovné plochy. V prvních dvou případech je oprava poškrábaného nárazníku otázkou maximálně několika hodin, v tom posledním se může protáhnout až na tři dny.

Pokud jsou škrábance opravdu velmi hluboké, je potřeba nárazník nejprve vyrovnat, a to pomocí svářecího přístroje na PVC, který v kombinaci s tmelem a lepidlem uvede nárazník do původního tvaru. Následuje nanášení základové barvy a až poté se, pomocí PC selektoru, přechází ke zvolení přesně takové barvy, aby se od té původní nikterak neodlišovala. Následuje přesné lakování a dokonalé vyleštění nalakovaného nárazníku. Pro lakování v rámci opravy poškrábaného nárazníku používáme profesionální lakovací pistole a další pomůcky a postupy, díky kterým bude váš nárazník vypadat jako nový.

Máme dlouhodobé zkušenosti, to nejlepší vybavení, garantujeme perfektní výsledky a zcela jistě vás mile překvapí i naše ceny, a to nejen za opravu poškrábaného nárazníku.

Back to top