Oprava promáčklé kapoty

 

PDR. Paintless Dent Repair. Už jste o této zkratce slyšeli? A slyšeli jste o moderním způsobu opravy promáčknuté kapoty bez nutnosti lakování? Asi tušíte, že jede o jednu a tu samou věc. Věc, která je věru výhodná.

Sami jistě znáte to naštvání, když vám na parkovišti někdo ťukne do dveří, na střeše vozu zaúřaduje krupobití nebo se na karoserii předvedou vandalové. Po všem zbydou nevzhledné promáčkliny a důlky. PDR si s nimi umí poradit, a to takřka revolučním způsobem.

 

I po opravě promáčknuté kapoty bude vaše auto vypadat dobře

 

Na kapotě vašeho vozu nedojde, s použitím PDR metody, k žádným radikálním zásahům typu broušení, navařování a přelakování. To vše trvá příliš dlouho a estetický výsledek má často k dokonalosti daleko. Technologie PDR funguje na principu mechanické opravy promáčknuté kapoty. Nežádaně tvarovaný plech se za studena vytlačuje a vytahuje. Speciální nářadí z ušlechtilé oceli, protisměrná kladiva, lampy pro práci s geometrií apod. si s většinou promáčklin, které se na vaší karoserii mohou objevit, poradí.

Ačkoliv se může zdát, že PDR představuje novinku posledních měsíců, ve skutečnosti se takto opravy promáčknutých kapot provádí již dlouhé roky. Přesto stále spousta řidičů volí tradičnější způsoby opravy, tedy ty, při nichž vůz ztrácí na své hodnotě.

 

Ušetříte čas i peníze

 

Když už nic jiného, o výhodnosti PDR vás přesvědčí čísla. Nemusíte se obávat žádného několikatýdenního čekání, malé promáčkliny lze spravit za pár desítek minut. Až 60 % úspora na finální ceně vás musí také potěšit, stejně jako 100 % zachování hodnoty automobilu. A budete-li chtít jednat s pojišťovnou o případném pojistném plnění, vězte, že je to právě metoda PDR, kterou při takových poškozeních preferují a doporučují používat.

 

Back to top